niedziela, 18 października 2015

Prezent dla roczniaka? Matka chrzestna radzi...

Już niedługo, już niebawem, za tygodni parę będzie Wielki Dzień.
Piękny dzień.
Pełen radości i wzruszenia. Dzień pełen wspomnień, uśmiechu i łez szczęścia. Bowiem na myśl przychodzą chwile z nie tak dalekiej naszej przeszłości.
Już powoli zbliża się, powolnym krokiem nadchodzi Pierwszy Roczek "mojej" córuni :)
To już czas wielkich przygotowań. To czas na rozejrzenie się za prezentami :)

Poznajcie nasze typy...
Wszystkie wyżej wymienione zabawki są bogate w swej ofercie zarówno pod względem kolorystycznym, estetycznym jak również cenowym. Jeździk możemy nabyć w cenie już od 50 zł ale są także za 400 zł. I tak jest ze wszystkim, wybór należy do Was :)

1.  Drewniano - filcowa układanka Drzewo firmy Djeco cena ok. 70 zł.
Kolorowe układanki to doskonały trening dla motoryki małych rączek, rozwijają wyobraźnię, uczą cierpliwości i koncentracji. Dla roczniaka jak znalazł :)

2.  Wielofunkcyjny jeździk firmy Smoby cena ok. 450 zł-spokojnie..istnieje dużo tańszych :)
Zabawka rośnie wraz z dzieckiem, doskonała od ok 8 miesiąca aż po wiek dziecięcy, a wszystko to dzięki odpinanym akcesoriom. Doskonała podczas zabawy w domu a także na dworze :)

3.  Sorter Krówka do ciągnięcia firmy Scratch Europe cena ok. 160 zł.
Wspaniała drewniana krówka nauczy nasze dziecko rozpoznawania kształtów. Idealna zabawka do ciągnięcia, wyposażona w sznurek i cztery kółka. Nie hałasuje i nie pozostawia śladów na podłodze, dzięki gumowym paskom umieszczonych na kołach.

4. Huśtawka firmy Bajo cena ok. 100 zł.
Drewniana huśtawka z wygodnym, materiałowym siedziskiem przypadnie do gustu każdemu roczniakowi :)

5. Drewniane klocki firmy Janod cena za 100 szt. ok. 140 zł.
Układanie przeróżnych budowli, zamków, wieżyczek to doskonała zabawa dla całej rodziny. Nasza wyobraźnia w tym temacie nie zna granic :)

6.  Prezentowy Zestaw Obiadowy firmy Beaba cena ok 140 zł.
Co tu dużo pisać - po prostu IDEALNY.

7.  Drewniany jeździk Krówka firmy Scratch Europe cena ok. 380 zł.
Piękno ujęte w prostocie. W całości wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego. 

8.  Piramidka firmy Janod cena ok. 60 zł.
Piramida składa się z 10 klocków. Budowanie wieży a potem jej przewracanie to dla naszych maluchów niesamowita zabawa. Mamy i polecamy :)

9.  Kulodrom Drzewo firmy Djeco cena ok. 160 zł.
Dziecko z ogromną ciekawością obserwuje jak kolorowe kule - jabłka toczą się i znikają by pojawić się po drugiej stronie drzewa. Świetna zabawa :)

10.  Drewniany chodzik - pchacz firmy Hongji Toys cena ok. 160 zł.
Idealne połączenie kilku zabawek w jednej. Może być wykorzystany jako pchacz do doskonalenia nauki chodzenia. Chodzik posiada także liczydło, które pomoże dziecku w pierwszych działaniach matematycznych a do skomponowania pierwszych melodii posłużą cymbałki oraz bębenek, które świetnie rozwiną zdolności muzyczne i motoryczne Twojego malucha :)

Mamy to szczęście, że przyszło nam żyć w czasach, gdzie wszystko jest dostępne, wszystkiego jest mnóstwo i niczego nie brakuje. W asortymencie dziecięcym dopiero możemy przebierać, wybierać, między kolorami, pastelami, zabawkami z plastiku bądź z drewna.
Całe to piękno kusi nasze oko. Wszystko chciałoby się kupić... do czasu, bo czas leci szybko, dzieci rosną i zabawki stają się przeszkodą w życiu niejednej matki. Dlatego myślę, że świetnym prezentem, który nigdy się nie znudzi, którego nigdy nie wyrzucimy, który będzie z nami do końca życia i przejdzie przez ręce jeszcze niejednego pokolenia jest ... PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA. Fotografie bowiem zapiszą nasze wspomnienia na zawsze...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza