piątek, 4 września 2015

Zabawki, z którymi kąpiel nigdy NIE JEST NUDNA


Wieczór jest porą, którą lubię najbardziej z całego dnia. Jest to czas tylko dla nas, gdzie nikt nie zaburzy nam naszych wieczornych rytuałów, przytulania, momentu wyciszania aż w końcu tak długo wyczekiwanego, wymarzonego Snu. 

O tej porze żadna koleżanka już nie wpadnie na kawę, żaden sąsiad nie zapuka. Nikt i nic nie przerwie nam naszych chwil :) To nasz  koniec ciężkiego dnia jakim jest rozłąka z Synkiem na 8 godzin, obowiązki domowe, spacery z psem, place zabaw z dzieckiem ... itd.

Wieczór to nasz dobry czas !

Zaczyna się od relaksu. 
Szum wody.
Biel puszystej piany.
Zabawki.

Kąpiel jest początkiem przyjemności.
Zabawki są jej fundamentem. Są jej podstawą.

Oto one. 
Nasze najlepsze. 
Bez których nie byłoby wieczornych radości, szerokich uśmiechów, głośnych zachwytów. 
Z nimi nigdy nie jest nudno.


1. Łódka IKEA składa się z trzech elementów: podstawa łódki oraz żółty i pomarańczowy "kubeczek". Pomarańczowy posiada na dnie "sitko" - mnóstwo lejących się strumieni, przelewanie wody z jednego do drugiego to dla dziecka niesamowita frajda :) 
2.  Nakręcany krokodyl SMYK zwierzątko, które umili kąpiel każdemu dziecku, a także doskonała zabawka dla dzieci nie lubiących wody, sprawi iż kąpiel wcale nie musi być nudna :)
3. Piracki statek Tchibo kolorowy, pobudzający zmysły, uaktywniający wyobraźnię dzieciaków. Posiada armatkę strzelającą wodą !!! , obrotowy ster, akwarium z pływającymi rybkami na pokładzie, po napełnieniu otwiera się klapa kluzy kotwicznej uwalniająca strumień wody, zdejmowana flaga piracka, z tyłu wyposażony w dwie przyssawki, dzięki którym można "przykleić" go w wygodne miejsce podczas zabawy.
Boskie cacko, no mówię Wam :)

4.  Mini Aquapark SMYK posiada dwie zjeżdżalnie, kaczuszkę, pingwinka, wielorybka do nalewania wody. Wyposażony w koło obrotowe, "sterownik", dzięki któremu decydujemy z której zjeżdżalni spłynie zwierzątko :). Całość utrzymuje się na powierzchni wody. Super zabawa, niezapomniane chwile podczas kąpielowej przygody.


To nasza złota czwórka :)
A w Waszych domach co jest hitem podczas wieczornych zabaw w wodzie ?
Podzielcie się odrobiną przyjemności ... ;)