środa, 25 listopada 2015

List do Mikołaja a w nim super prezenty do 30 zł :)

Kochany Święty Mikołaju...

Znacie to?
Myślę, że na pewno. Bo kto będąc dzieckiem nie pisał listów do Świętego Mikołaja zarzekając się całoroczną grzecznością. Niektórzy byli tak grzeczni, że w owym liście znajdowało się pół sklepu zabawkowego. Np ja byłam wzorowa :D


No dobra, dobra bo nie o zachowaniu ten post a o prezentach.

W związku z tym, że zbliża się coraz większymi krokami ulubiony dzień naszych dzieci, coraz częściej odbieram telefony od rodziny w słuchawce słysząc : "co Kubusiowi kupić na Mikołaja? "

W zeszłoroczne Mikołajki każdy kupował drogie zabawki, a wiele z nich okazało się nie przydatnych  bo nie wzbudziła zainteresowania Jakubka. Efekt był taki, że zabawki są spakowane do pudła i czekają nie wiem na co?

W tym roku by uniknąć podobnej sytuacji napisałam list (listę) z dokładnym przeanalizowaniem czym Kuba się obecnie interesuje, czego mu potrzeba z garderoby, ewentualnie coś ładnego ale nie drogiego. Przy wyborze sugerowałam się ceną, ponieważ nie chcę obciążać rodziny wysokimi kosztami. I tak dużo nam pomagają przez cały rok.

I tym sposobem w naszym liście znalazły się :  1. Drewniane układanki E.Leclerc, 9.99zł
  2. Czapka Allegro, 26 zł  
  3. Play Doh  "Akademia Kreatywności - zrób to sam" Allegro, 14 zł 
  4. Rajstopki Gatta, 25 zł
  5. Farbki 26 zł
  6. Fartuszek ochronny BabyOno, 12zł 
  7. Blok rysunkowy 2 zł
  8. Kredki 15 zł
  9. Drewniane puzzle E.Leclerc, 9.99 zł 
  10. Książeczka "Rok w lesie" Czytam.pl, 27.65 zł
Zabawek wszyscy mamy po dziurki w nosie. Kuba chyba też bo postawił na kreatywność, wystarczy kawałek kartki, kredka i dziecko szczęśliwe :) Układanki, puzzle to też nasze wysokości na podium

Gdyby Kuba umiał pisać na pewno tak wyglądałby jego list do Mikołaja :D....
....plus 100 innych rzeczy ;)