sobota, 5 grudnia 2015

Niezawodny sposób na piękne paznokcie !

Twoje paznokcie są cienkie, kruche i łamliwe?
Gdy tylko uda Ci się choć trochę je zapuścić, zauważasz z boku i to w połowie paznokcia cienką kreskę, która co godzinę jest dłuższa?
Albo nagle z jednego paznokcia robią się dwa? Bo ni stąd ni zowąd spód postanowił oddzielić się od góry?


Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to masz problem.
Ale nie łam się, pomogę Ci!
I to w sposób łatwy, przyjemny i tani. A co najważniejsze - skuteczny!

Jeśli masz 10 zł to ubieraj się i biegnij do Rossman! Znajdź półeczkę z odżywkami do paznokci i poszukaj EVELINE 8w1 TOTAL ACTION. Weź z półki i leć do domu smarować. Od tej chwili możesz zapomnieć o krótkich paznokciach i cieszyć się ich zdrowym wyglądem :)


"Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk."


Polecam i zachęcam do stosowania, bo odżywka czyni cuda! Z problemem paznokci pożegnałam się bezpowrotnie.
Zadbane dłonie, czyste i zdrowe paznokcie to wizytówka każdej kobiety. To piękno i elegancja, a My przecież to uwielbiamy :)


*odżywka zawiera w swoim składzie Formaldehyd, dlatego należy przestrzegać zaleceń i stosować nie dłużej niż trzy tygodnie !