poniedziałek, 31 października 2016

Chudnij z MyFitnessPall

Okres ciąży dla wielu kobiet, wielu z nas, to czas wyjątkowy, czas pełen zachwytów i pięknych zmian w ciele  i duszy. Rozkoszujemy się rosnącym brzuszkiem, cieszymy każdym ruchem malutkich rączek, delikatnym kopnięciem malutkiej stópki...

Nie przejmujemy się nadmiarem kilogramów, bo przecież to symbol rosnącego w nas szczęścia.
Po porodzie jesteśmy zajęte nowymi obowiązkami, z którymi pierwszy raz przyszło nam się zmierzyć.
Zakochane do szaleństwa w słodkich malutkich ciałkach, całkowicie zapominamy o sobie.

Ale przychodzi taki dzień, kiedy patrzymy w lustro i wstrzymujemy oddech. Nasze ciała już nie wyglądają jak dawniej, kilogramy z ciąży pozostały... przydałoby się je zrzucić!
I tu z pomocą kłania się czadowa aplikacja MyFitnessPall. Pomoże Wam ona w pozbyciu się nadprogramowych kg :) Diety cud nie potrzeba, można jeść co się chce ale... trzeba pilnować kalorii. 
W aplikacji wyznaczamy sobie nasz cel. Wpisujemy obecną wagę, wagę którą chcemy osiągnąć i w jakim czasie, a aplikacja automatycznie obliczy nasze dzienne spożycie kalorii. 


Mamy zatem śniadanie, obiad, kolację, przekąski, ćwiczenia oraz napoje. Zapisujemy wszystko co zjemy pod daną listą, dla ułatwienia znajdują się produkty już gotowe z obliczonymi kaloriami. A żeby nic nam nie umknęło w obliczeniach, MyFitnessPall automatycznie pokazuje ile kalorii jeszcze możemy przyjąć :)
Dla odchudzających się super sprawa, przydatny kalkulator odżywiania. Polecam z czystym sumieniem, gdyż moja siostra dzięki niej, no i oczywiście silnej woli, bo to podstawa, schudła 12 kg!