niedziela, 4 września 2016

Pampers? Dada? A może toujours?

Etap pieluszkowy już prawie za nami, w dzień Kuba pięknie woła siku ale w nocy się nie budzi, dlatego jeszcze pieluszki nam towarzyszą :)

Przez cały ten okres mieliśmy okazję wypróbować trzy rodzaje, trzy firmy -Pampers, Dada oraz toujours.
Zaczęliśmy od Pampers Premium Care. Były fajne, miałam wrażenie, że są wykonane z najlepszego materiału biorąc pod uwagę wszystkie firmy pieluch.
Skończyliśmy współpracę na nr 2, powodem była wysoka cena.

źródło: google

Następne w kolejce ustawiły się Pampers Activ Baby. I one były z nami najdłużej, bo przez cały okres pieluszkowy. Cena też była wysoka ale korzystaliśmy ze strony www.mlekoipieluszki.pl, tam zawsze była informacja gdzie pieluszki są najtańsze wraz z nazwą sklepu i dokładną ceną.
Pampers Active Baby są chłonne, lekkie, nie powodowały zaczerwienień, nie podrażniały delikatnej skóry dziecka, nie odparzały. Natomiast problem był z nocą, przeciekały. I nie wiem czy to problem z chłonnością czy po prostu Kuba tak dużo sika ;)

źródło: google

Bardzo przypadły nam też do gustu Pampers pants, pieluchomajtki. Są wygodne, nie zwijają się i co dla nas najważniejsze, nie posiadają zapięcia, którym Kuba uwielbiał się bawić, czego efektem też były przecieki.

źródło: google

W międzyczasie testowaliśmy również firmę Dada. U nas się nie sprawdziła. Mało chłonne, przeciekały, odparzały, zbijały się, wychodziła gumka ze środka.
źródło: google

Kuba jest dzieckiem bardzo ruchliwym, ciągle w biegu więc może to było powodem rozwalających się pieluch.

Na samym końcu naszej pieluszkowej drogi wpadły mi w ręce jednorazówki toujours. Są to pieluchy sprzedawane w sieciach sklepów LIDL. I są... REWELACYJNE pod każdym względem. Chłonne, duże i co równie ważne TANIE! Podczas promocji można nabyć je aż za 17.99, normalna ich cena to 21.99 zł. Używamy je miesiąc i nie zdarzyło się, żebym w środku nocy wstawała zmieniać dziecku mokrą piżamkę, pościel no i pieluszkę.

źródło: google

Po dwuletnim doświadczeniu polecam Wszystkim właśnie tę ostatnią firmę. 

A jak u Was? 
Dzieci już odpieluchowane?
Które firmy sprawdziły się u Waszych maluchów?