poniedziałek, 20 marca 2017

Witamy wiosnę z firmą Dawid ;)
Dziś pierwszy dzień wiosny !!!
Moja najlepsza pora roku. Uwielbiam to delikatne słońce, lekki powiew wiatru, temperatura, powietrze, rodząca się na nowo przyroda... 

Wiosną, tak jakby szczęście i radość z życia samo wchodziło do naszego domu :)
Na temat uczuć związanych z nią, mogłabym pisać i pisać bez końca, ale przejdźmy do rzeczy, bo wiosna to duże zmiany... w garderobie ;)

To pora na zrzucenie grubych futer, czapek, szali, kurtek i... butów. To czas na wyjście z domu, czas spacerów, placów zabaw. To aktywność i sport na świeżym powietrzu. Do tego potrzebne nam są buty. Z racji zaleceń lekarzy, Synu nasz musi nosić "zdrowe" obuwie i o takim domowym bucie, o zaletach, wykonaniu i o tym jakie powinny być buty dla dziecka, które nie ukończyło czwartego roku życia, pisałam >>TU<< .

Dziś będzie o bucikach wyjściowych. 
  
Dziś witamy wiosnę z firmą DAWID. Firmą, która istnieje na rynku już od roku 1990. Ciesząca się dużym zaufaniem klientów, dzięki atestom oraz świadectwom ortopedy, antropologa oraz technologa, potwierdzających dostosowanie butów DAWID do anatomicznych wymagań stóp dzieci. Solidne wykonanie oraz wykorzystanie naturalnych materiałów gwarantuje trwałość obuwia, co jest bardzo dużą zaletą dla rodziców "nad aktywnych", ruchliwych dzieciaków ;)
Oprócz zdrowotności użytkowania, DAWID w swojej ofercie prezentuje piękne i modne wzornictwo zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wybór jest naprawdę duży. My zdecydowaliśmy się na model, który przedstawiamy Wam poniżej:Wkładamy buty i ruszamy odkrywać świat !!!
Witaj Wiosno
Witaj przygodo :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza